revolutionäre Neuheit auf dem Markt.

KOSTENLOSER VERSAND AB 30 €

Zoznámte sa
s revolučnou kefkou

Splash Brush by Dr. Šesták
“Pochopil som, že to, čo potrebuje zmenu, nie je technika, ani tvrdosť štetín, ani zubná pasta, ale tvar nástroja, ktorý sa od svojho vzniku pred 400 rokmi prakticky nezmenil. Výsledkom je zubná kefka Splash. Dostane sa na doteraz neprístupné miesta a vyčistí ich rovnako dobre ako hladký povrch zuba.“

MUDr. Jozef Šesták

Splash Brush by Dr. Šesták

pyramídový tvar
s pogumovanými štetinami

Splash Brush by Dr. Šesták

rotácia rúčky 45°
k hlavičke

Splash Brush by Dr. Šesták

4 stupne tvrdosti
v rôznych farbách

Splash Brush by Dr. Šesták

perfektne funguje
aj bez pasty

Splash Brush by Dr. Šesták

o 47% nižšia
ekologická záťaž

Splash dokáže viac
ako bežná kefka

Zubná kefka Splash čistí zuby oveľa efektívnejšie ako bežná kefka vďaka zahnutej rúčke a pyramídovým štetinám. Viac o kefkách sa dočítate tu.

prečo je splash
revolučná kefka?

VYČISTÍ AJ ŤAŽKO DOSTUPNÉ MIESTA

Vďaka svojmu zahnutiu a trojuholníkovým pogumovaným štetinám sa zubná kefka Splash dostane aj na ťažko dostupné miesta, zabraňuje vzniku zubného kameňa, dôkladne vyčistí medzizubné priestory a udržuje tak zuby čisté dlhšiu dobu.

ŠETRNÁ K PRÍRODE

Zubná kefka Splash je ekologická, vyrobená patentovanou technológiou. Obsahuje o 47% menej nerecyklovateľných zbytkov a neobsahuje žiadne kovové súčasti.

JEDNODUCHÁ NA POUŽÍVANIE

Zubná kefka Splash šetrí čas aj peniaze. Elegantné ohnutie do jemného oblúka umožňuje optimálne nasmerovanie špičky kefky na požadované miesto. Splash môžete používať bez pasty, prípadne len s jej minimom.

VYVINUTÁ SLOVENSKÝM ODBORNÍKOM

Za vývojom kefky stojí slovák, Mudr. Jozef Šesták, stomatológ s 43 ročnou praxou, držiteľ certifikátov, atestácií a v neposlednom rade vedúci stomatologickej kliniky Laserdent.
Vyskúšajte aj vy
revolučnú zubnú
kefku Splash